/Files/images/tiger-1329389316.jpg
Шановні відвідувачі сайту!
Якщо Вас зацікавила ця сторінка, то Ви напевне є мамою чи татом, бабусею чи дідусем. Ви разом зі своїм малюком щодня прочиняєте двері в незвідане життя, знайомитеся з різними його проявами, розгадуєте загадки буття, роздумуєте над його таємницями. А запрошує Вас до цього, спонукає думати над явищами дійсності Ваш малюк. Адже він такий непосидючий, допитливий, гострозорий, меткий на слово - аж дивно: і де це все в нього береться?
Кожна дитина, яка приходить у цей світ, унікальна і неповторна. Кожна є маленькою особистістю зі своїм характером, своїм світобаченням, своїми радощами та печалями. І найважливіше завдання дорослого - не лише оточити дитину любов'ю та ласкою, а й зрозуміти дитячу душу, допомогти попередити або подолати труднощі, які можуть спіткати її на життєвому шляху.
Кожна дитина - це великий трудівник. І головна її праця - пізнання світу. За короткий час дошкільного дитинства вона з безпорадного малюка, який повністю залежить від дорослого, формується у маленьку людину, достатньо фізично розвинену, котра багато знає і багато чого вміє.
Вона не лише оволодіває навичками самообслуговування, а й, за необхідності, може допомогти дорослим. З маленького немовляти дитина перетворюється на повноцінного співрозмовника, що не лише підтримує розмову, а й висловлює власні думки, роздуми, переживання, захоплення...

Отже, якщо Ви хочете виховати малюка здоровим, турботливим, добрим - то ця сторінка саме для Вас.
Кiлькiсть переглядiв: 454

Коментарi