Історія дошкільного навчального закладу (ясел - садка) комбінованого типу №27 "Червона Шапочка" Білоцерківської міської ради Київської області

Дошкільна освіта маленької дитини – особлива. Це світ дитячої радості, щастя бути у групі серед однолітків, розвиватися разом з ними. Саме тому дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу №27 «Червона Шапочка» Білоцерківської міської ради Київської області є центром суспільно – динамічної життєдіяльності дитини.

Приміщення ДНЗ побудоване по типовому проекту, здане в експлуатацію в 1985 році, розраховане на 140 місць.

У дошкільному навчальному закладі є музично – спортивний зал.

Групове приміщення для дітей раннього віку розташоване на першому поверсі і має окремий вхід. Групові приміщення для дітей дошкільного віку розташовуються на другому поверсі.

На зелених ділянках дошкільного навчального закладу передбачені групові майданчики, загальний спортивний майданчик, господарський майданчик і зелені насадження.

Ігрові дитячі майданчики мають зручний зв'язок з виходами з приміщень. Групові майданчики огороджені, мають відкриту та затінену частини. Кожна група має на майданчику тіньовий навіс для захисту від сонця й опадів.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу (ясел – садка) комбінованого типу №27 «Червона Шапочка» створив у садку такі умови, що сприяють всебічному і гармонійному розвитку дітей, формуванню їх життєвої компетентності та шкільної зрілості.

Поезія дитинства не повторюється, не повторюється і та свобода психічного розвитку, що дає можливість кожній дитині знайти свою індивідуальність, подаровану їй дитинством. Саме тому педагоги дошкільного навчального закладу № 27 «Червона Шапочка» роблять все можливе для змістовної та цікавої організації життя дітей в дитячому садку, щоб він став для них справжньою другою домівкою, де проходить неповторний період життя – дитинство.

Кiлькiсть переглядiв: 266

Коментарi