Виховання патріотизму у дітей дошкільного віку як одного з показників моральності людини

2014-10-31

31 жовтня у дошкільному навчальному закладі відбувся семінар - практикум для вихователів - методистів дошкільних закладів міста з проблеми "Вихованння патріотизму у дітей дошкільного віку як одного з показників моральності людини".
Під час проблемного столу з елементами тренінгу вихователь - методист Яцюк Наталія Володимирівна активізувала знання педагогів з проблеми патріотичного виховання дошкільників як важливої складової їх життєвої компетентності. Вихователь Бойкова Ганна Володимирівна визначила завдання щодо патріотичного виховання дошкільників та форми організації роботи з ними.
До уваги вихователів - методистів було запропоновано перегляд відеофільму "Рід. Родина. Україна - найдорожче для дитини".
Питання формування комп'ютерної компетенції дітей старшого дошкільного віку та виховання в них патріотичних почуттів на основі використання проектної технології Intel.Навчання для майбутнього розкрила педагогам вихователь - методист Яцюк Наталія Володимирівна. В свою чергу, вчитель - логопед Адаменко Інна Олексіївна презентувала творчі доробки вихованців (буклет, презентацію, веб - сайт). На завершення роботи учасники семінару - практикуму були запрошені до перегляду розваги для дітей старшого дошкільного віку "Моя країна - Україна".

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi