Секція вихователів та інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів міста

2015-08-28

Неначе зовсім недавно закінчився навчальний рік, зовсім недавно ми всі були в очікуванні теплого літа, цікавих подорожей та сімейного відпочинку. Та вже сьогодні ми знаходимося на порозі нового 2015/2016 навчального року. Напередодні нового навчального року педагогічні працівники нашого дитячого садка радо зустріли колег - вихователів всіх вікових груп та інструкторів з фізичної культури дошкільних навчальних закладів міста. Напочатку секції керівники методичних об'єднань привітали всіх учасників з початком нового навчального року, підвели підсумки роботи за минулий та окреслили перспективи на наступний навчальний рік. Під час секції з проблеми: "Особливості організації освітньо - виховної роботи в дошкільних навчальних закладах міста у 2015/2016 навчальному році" вихователь - методист закладу Яцюк Наталія Володимирівна ознайомила педагогічних працівників із Листом МОН України від 20.05.2015 №1/9/249 "Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році" та наказом МОН України від 20.04.2015 року №446 "Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності".
Приємною несподіванкою для педагогів міста стало музичне привітання з початком навчального року від вихованців нашого закладу (музичний керівник Мітлицька Віталія Володимирівна). Малюки з гордістю декламували вірші про Україну, співали про неї пісень та танцювали запальні таночки.
Тож вітаємо всіх із початком нового навчального року, бажаємо оптимізму, мудрості, мужності. Пам'ятаймо, що Україна - це кожен з нас і всі ми разом. В єднанні наша сила!

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi