У сім'ї - майбутній першокласник

2012-12-13

Відповідно до плану спільної роботи ДНЗ №27 "Червона Шапочка" та ЗОШ №23 13 грудня у приміщенні музичного залу ДНЗ №27 відбулася батьківська конференція "У сімї - майбутній першокласник" за участю директора ЗОШ №23 Венжика С.В., заступника директора з навчальної виховної роботи ЗОШ №23 Жабської В.П., завідувача ДНЗ №27 "Червона Шапочка" Павловської А.В., вихователя - методиста ДНЗ №27 Яцюк Н.В., вихователів старших груп №1 та №2 Бабич Т.П., Царенко С.П. та батьків вихованців старших груп.
Безсумнівно, у батьків майбутніх першокласників виникає маса запитань, пов'язаних із новим для дошкільників етапом - вступу до школи. Тож Сергій Володимирович наголосив на правилах прийому дітей до школи, розповів про умови навчання дітей у ЗОШ №23. В свою чергу, Валентина Петрівна ознайомила батьків із Державним стандартом початкової освіти, розповіла про труднощі, з якими зустрічаються першокласники та їх батьки. Алла Василівна наголосила, що організація освітньо - виховного процесу з дітьми старших дошкільних груп відбувається відповідно до Базового компонента дошкільної освіти України та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт". Вона окреслила показники життєвої компетентності старших дошкільників на кінець навчального року. Відповіді на запитання "Як підготувати дитину до школи" надала вихователь - методист, практичний психолог Яцюк Наталія Володимирівна. Вона розкрила питання готовності дітей до школи, його структурні компоненти.
Педагоги ЗОШ та ДНЗ відібрали найцікавіші ситуації з життя майбутніх першокласників і радо поділилися з батьками порадами щодо їх вирішення.
Конференція пройшла у формі жвавого діалогу між педагогами та батьками вихованців.
Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi