На захисті майбутнього - з дитинства, або Педагогіка емпауерменту в дошкільному закладі

2015-11-19

Нині представники громадських організацій, науковці та активісти активно обговорюють численні екологічні проблеми нашої планети. Ми часто чуємо про наближення екологічної катастрофи, проте зазвичай не сприймаємо це як власну проблему.
Цілком очевидно, що час змінювати наш спосіб життя, орієнтуючись на довготривалий, ощадливий, гармонійний, а, отже, й сталий розвиток усього людства. Для цього варто навчити наших дітей економно використовувати природні ресурси. Це можна зробити, використовуючи курс "Освіта для сталого розвитку - дошкільникам".
Нині освіту для сталого розвитку, що вже засвідчила свою ефективність у багатьох країнах світу, варто використовувати у практиці роботи наших дошкільних навчальних закладів.

З цією метою у нашому дошкільному навчальному закладі було проведено семінар - практикум "Впровадження курсу "Дошкільнятам про освіту для сталого розвитку" в освітньо - виховний процес дошкільного навчального закладу". В ході семінару вихователь - методист Яцюк Наталія Володимирівна розкрила педагогічним працівникам особливості технології освіти сталого розвитку для дітей дошкільного віку, наголосила на доцільності методів педагогіки емпаеурменту у формуванні моделей поведінки дошкільників для сталого розвитку.
В свою чергу, педагогічні працівники всіх вікових груп презентували форми роботи з дітьми з використанням курсу "Освіта для сталого розвитку"

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi