• Ви знаходитесь тут:

  • Електронна реєстрація
  • Новини
  • Педагогічна рада "Інтегрований підхід до формування екологічної компетентності дитини в сучасному дошкільному навчальному закладі"

Педагогічна рада "Інтегрований підхід до формування екологічної компетентності дитини в сучасному дошкільному навчальному закладі"

2015-11-27

У дошкільному навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з проблеми "Інтегрований підхід до формування екологічної компетентності дитини в сучасному дошкільному навчальному закладі".
В ході засідання вихователь - методист Яцюк Наталія Володимирівна наголосила на актуальності проблеми формування еколого - природничої компетентності у дітей дошкільного віку. В свою чергу, вихователь Бойкова Ганна Володимирівна висвітлила питання щодо реалізації ідей сталого розвитку в практиці роботи дошкільного закладу.
Музичний керівник Мітлицька Віталія Володимирівна в ході своєї доповіді наголосила на важливості емоційно - ціннісного компоненту як складової екологічної компетентності дошкільника.
Завідувач Павловська Алла Василівна проаналізувала стан організації роботи з екологічного виховання дошкільників за результатами тематичного вивчення.

Всі педагоги долучались до активного обговорення доповідей колег.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi