Навчаємо читати за методикою Л.Шелестової

2017-10-20

Ознайомлення з буквою Х вихованці старшої групи «Горобинка» (вихователь Ганна Володимирівна Бойкова) розпочали із спостереження за тим, як до них із – за хмаринок на парашутику спускається нова буква.

Цікаво було спостерігати як діти знаходили хмаринку із буквою Хх, розфарбовували її (посібник Л. Шелестової«Вчимося читати»,ч. 1, с. 172).

Після цього малята завітали на гостину до веселої родини хом’ячків. Господарі пригостили малюків насінням, з якого кожен виклав букву Х. Цікавим було знайомство дітей із хом’ячками: малюки прочитали їх імена та розфарбували того, який найбільше сподобався (посібник Л. Шелестової«Вчимося читати»,ч. 1, с. 173). Кожна дитина навіть виліпила із тіста ім’я хом’ячка та виклала його на аркуші паперу.

Захопливою виявилася подорож малюків містом, де живуть маленькі гномики. Там діти знаходили хатинки, на яких є склади з буквою Х та читали їх (посібник Л. Шелестової«Вчимося читати»,ч. 1, с. 174). А щоб маленькі гномики безперешкодно потрапили у свої будиночки, дошкільнята допомогли їм підібрати відповідні ключики, на яких зображені склади із буквою Х.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi