Всім людям похилого віку бажаєм здоров'я і довгого віку

2013-10-04

/Files/images/Новая папка 011.jpg

Володарка осінь з кожним днем все повніше та повніше вступає у свої права. Перший день жовтня знаменний тим, що саме в цей день ми святкуємо Міжнародний день людей похилого віку. Це свято запровадила Генеральна асамблея ООН не так давно – у 1991 році.

Похилий вік – золота пора людського життя. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших - тихим бабиним літом, у третіх - суцільним присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії.

Саме тому Міжнародний день людей похилого віку закликає допомагати пенсіонерам, звертати увагу на їхні потреби, враховувати їхню думку. Від самого дитинства потрібно привчати дітей до того, що старших ми маємо поважати, піклуватися про них, як вони піклувалися у свій час про нас.

Першого жовтня була організована зустріч із людьми похилого віку у бібліотеці – філіалі №6 Білоцерківської міської центральної бібліотечної системи. Їх прийшли привітати вихованці дошкільного навчального закладу (ясел – садка) комбінованого типу №27 «Червона Шапочка» Білоцерківської міської ради Київської області.

Малюки декламували дідусям та бабусям вірші, співали запальних пісень. З уст кожної дитини лунали слова вдячності та пошани, на які відгукувалися найтонші та найніжніші струни душі кожного присутнього у залі.

На завершення свята вихованці дитячого садка подарували почесним гостям вітальні листівки, зроблені власними руками.

Тож у цей осінній жовтневий день і час хочеться сказати всім: поважаймо дорогих нам рідних, будьмо чуйними у ставленні до них, - людей похилого віку, бо це є наріжним каменем людяності. Поважаймо, шануймо, робімо добро!

Від щирого серця бажаємо людям похилого віку здоров'я і довгих років життя. Нехай діти завжди для вас гордістю, а онуки – радістю, щоб ваша золота осінь була щасливою, а цей осінній день - ще й веселим і приємним.

Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi